PIERCING

Piercing

W MONA Centrum Urody Wellness & SPA w Poznaniu, rozumiemy, że piercing jest nie tylko formą ozdoby ciała, ale też wyrazem osobowości i stylu. Z tego powodu, z wielką starannością i zaangażowaniem podchodzimy do każdego przekłucia, aby spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić Ci bezpieczeństwo oraz komfort podczas całego zabiegu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy piercing jest tak unikatowy, jak osoba, która go nosi. Dlatego z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania, abyś mógł wyrazić siebie w sposób najbardziej autentyczny. Zapraszamy do umówienia się na konsultację, gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanować idealny dla Ciebie zabieg.

Oto kilka z dostępnych u nas opcji piercingu.

}

Czas trwania

20 min – 30 min

Cena

100 – 200 PLN

Piercing pępek

Noszenie biżuterii w pępku stało się jednym z najpopularniejszych typów piercingu, oferując subtelny, a zarazem zmysłowy sposób na podkreślenie swojej indywidualności. W MONA, wykonujemy ten zabieg z największą starannością, zapewniając piękny i bezpieczny rezultat, który pozwoli Ci cieszyć się tym unikatowym dodatkiem przez wiele lat.

Czas: 30 min
Cena: 100 PLN

Piercing ucha (górna małżowina)

Piercing górnej małżowiny ucha to doskonały sposób na dodanie swojemu wyglądowi odrobinę oryginalności. Wykonujemy go z precyzją i umiejętnością, aby zapewnić nie tylko efektowny, ale też bezbolesny i bezproblemowy zabieg.

Czas: 30 min
Cena: 200 PLN

Przekucie nosa – nostril

W naszym centrum, przekucie nosa wykonujemy z użyciem sterylnych narzędzi oraz biżuterii najwyższej jakości. To wyjątkowy i wyrazisty sposób na wyrażenie swojej unikatowej osobowości. Nasze doświadczone zespół zadba o to, by zabieg był komfortowy i bezstresowy, oferując zarazem estetyczny i satysfakcjonujący efekt.

Czas: 30 min
Cena: 100 PLN

Należy doliczyć cenę kolczyka – 65 zł.

Przekucie uszu

Od klasycznych przekłuć uszu, po bardziej złożone projekty, w MONA jesteśmy przygotowani, aby spełnić Twoje oczekiwania. Z najwyższą precyzją i dbałością o Twoje bezpieczeństwo, stworzymy dla Ciebie piękne i trwałe przekłucie, które będzie ciągłym dopełnieniem Twojego stylu.

Czas: 20 min
Cena: 100 PLN

Do ceny usługi przekłucia uszu należy doliczyć cenę kolczyków od 25,00zł