Promocje

PAŹDZIERNIK

Czas obowiązywania promocji: 01-31.10.2021

1. pH FORMULA – dermatologiczny resurfacing skóry -10%!

2. NORDEN peeling + masaż 280 zł na 250 zł

3. Mikrodermabrazja + peeling migdałowy:

Twarz – 240 zł na  150 zł

Twarz + szyja – 260 zł na 180 zł

Twarz + szyja + dekolt – 280 zł na 200 zł

4. Laser LightSheer Desire -50%!

Dodatkowo, jeśli wykupisz dwie dowolne partie – trzecią otrzymasz GRATIS!

 5. Maderoterapia  – Kolumbijski masaż wyszczuplający, antycellulitowy -20%!


 

 

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

Szanowni Klienci, 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.  

Dla Was, naszych klientów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w salonie. 

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania. 

ZASADY UMAWIANIA WIZYT 

  1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie. Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.
  2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
  3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.
  4. Przed wizytą każdemu klientowi zostanie zmierzona temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne. Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali tymi zabezpieczeniami, salon je zapewni. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.
  5. Nie będziemy podawać napojów do picia i wody. Nie będzie również gazet i czasopism. Prosimy o zabezpieczenie siebie w tym względzie. 

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klientki w naszym salonie czuły się i były bezpieczne. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY! 

Zespół Mona Centrum Urody 

 

 

 

 

 

W naszym Salonie można wykupić zaproszenia okazjonalne dla bliskiej osoby z okazji Dnia Matki, Ojca, Walentynek, Jubileuszu, Imienin, Urodzin itp.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego oryginalnego pomysłu. Gwarantujemy, że osoba, której pragniecie Państwo sprawić przyjemność, będzie w pełni usatysfakcjonowana.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z pakietów indywidualnych. Proponujemy zestawy zabiegów dobranych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta ze specjalnym systemem rabatowym.

Specjalnie dla firm przygotowaliśmy pakiety biznesowe. W ten sposób możecie Państwo wyróżnić i nagrodzić swoich kluczowych klientów czy osiągnięcia pracowników. Szczegóły ustalicie Państwo z managerem Salonu.