O nas

Mona
Centrum Urody
Wellness & SPA

 

INFORMACJA DLA KLIENTEK 

 

Szanowni Klienci, 

W związku ze zniesieniem zakazu pracy dla salonów, niezmiernie cieszymy się z faktu, że już wkrótce będziemy mogły się z Wami spotkać! 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.  

Dla Was, naszych klientów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w salonie. 

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania. 

ZASADY UMAWIANIA WIZYT 

  1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie. Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.
  2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
  3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.
  4. Przed wizytą każdemu klientowi zostanie zmierzona temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne. Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali tymi zabezpieczeniami, salon je zapewni. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.
  5. Nie będziemy podawać napojów do picia i wody. Nie będzie również gazet i czasopism. Prosimy o zabezpieczenie siebie w tym względzie. 

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klientki w naszym salonie czuły się i były bezpieczne. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY! 

Zespół Mona Centrum Urody 

 

 

 

 

W SALONIE PANUJE ATMOSFERA RELAKSU, A WYKWALIFIKOWANY PERSONEL KOMPLEKSOWO SPEŁNIA PAŃSTWA OCZEKIWANIA.

„MONA” Centrum Urody to miejsce z tradycjami i doświadczeniem. Salon powstał w 1997 roku i od tego czasu dbamy o Państwa wygląd i dobre samopoczucie.

Oferujemy usługi w zakresie: fryzjerstwa, kosmetyki twarzy i ciała, kosmetologii estetycznej, modelowania sylwetki, zabiegi spa, fizjoterapii oraz solarium. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi markami: WELLA, THALGO (gabinet kosmetyczny posiada autoryzację od 2002r.), GEHWOL, HOLLYWOD LASHES, ICOONE, POLLOGEN, VENUS TECHNOLOGIES, PH FORMULA, REVITACARE i inne.